Horská Chata Soliter

Karlov pod Pradědem 100, 79336 Malá Morávka, mobil: 604 856 132

CmsStart - Czechproduct.cz s.r.o.

Horská chata Soliter,Karlov pod Pradědem

Naším cílem je vytvořit dětem příjemné, domácí prostředí.

Pro vaše děti máme pripraveno 80 míst ve dvou a třílůžkových pokojích,bez patrových postelí. Zázemí pro výuku,hry,cvičení,tanec.Sušárnu oděvu a bot v případě nepříznivého počasí. Nabízíme kvalitní stravu z čerstvých potravin.Kolem chaty se rozprostírají udržované louky a vzrostlý les. V těsné blízkosti nový moderní In-line a cyklo okruh ,kde se můžete procházet a sportovat. U chaty venkovní ohniště na opékání špekáčku,večerní posezení pod hvězdami a naslouchání přírodě.
 

Vsaďte na kvalitu a naši zkušenost

www.wellnesscentrumbruntal.cz - koupání, krytý bazén - 10km,dostupnost autobusem

turistický  průvodce - naleznete zde    

Co jsme spolu zažili:      Wellness centrum v Bruntále ,  zpěv u táboráku , pozorování jarní přírody,      učeníčko - mučeníčko ,    túra na Mravencovku , hledání zázračného pramínku v kapradí, pozorování noční oblohy,   nakresli svůj strom,  bojová hra - Piráti a obchodníci ,   domečky pro skřítky,    výlet – Velké Losiny – papírna,    Dlouhé Stráně - elektrárna ,   turnaj ve vybíjené , 15ti kilometrová túra do Karlovy Studánky, noční stezka odvahy ,  výstup na sjezdovku , diskotéka, návštěva muzea „Kapličkový vrch“,    zpěv u táboráku a opékání špekáčků,  olympiáda Děda Praděda,  soutěže v lanovém centru,  minikurz  jízdy na koni,  výstup na Praděd .......                                                                                                                   

Kontaktujte nás

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Penzion Hůrka v Pardubicích nabízí kvalitní levné ubytování v blízkosti cyklostezky. Penzion leží v klidné oblasti 2km od centra města s výbornou dostupností.